LIPTÁL 2016 - prezentace obce

Biblické zkratky

Viz příloha.

Ubytování (nejen) v evangelické církvi, dále Chotěboř, Luhačovice - inzerce

Evangelický portál Evangnet představuje stránky pracovně nazvané "Ubytování (nejen) v Evangelické církvi". Jde o web s možnostmi vyhledávání a nabízení ubytování především v rámci ČCE, ale i jinde. Kdokoli může přidávat další objekty. Vyhledávání je možné podle různých kategorií. Stránky naleznete na adrese http://ubytovani.evangnet.cz. Případné dotazy či připomínky adresujte správcům Evangnetu na spravci@evangnet.cz.

Novinky z Diakonie ČCE - aktualizováno

Stojí za přečtení a zhlédnutí - aktuality, články, videa ...

Liptálský sbor ČCE 2015 - video

Vytvořil Samuel Vaculík.

Letáky Jeronýmova jednota

Viz přílohy.

Novinky z ÚCK - aktualizováno

Nová sborová zásilka - a všechny ZDE.

Další aktuální informace v přílohách.

Parte Hana Stoupalová, Javorník

Vážené sestry, vážení bratři,

Seniorátní zpravodaj - aktualizováno

Hra o kalich - geocaching - k výročí 600 let přijímání podobojí, Praha

Vážené sestry, vážení bratři,

Všechny sborové zásilky ÚCK

Doplnění webu - dokumenty, fotografie

Fotografie jsou průběžne doplňovány.

V sekci Dokumenty je vložen: Přehled dat  – liptálský sbor ČCE: Kazatelé - Učitelé - Zpěváci - Varhaníci - Kostelníci - Staršovstvo - Počet členů sboru - Významná data.

Prosba:

zároveň velmi prosíme všechny, kdo by jste mohli pomoci k uvedenému doplnit jakákoliv jména, data či údaje, aby jste informovali správce webu – osobně, na email: jana.vrablik@evangnet.cz, telefon: 571 438 074.

Nejnovější obrázek

Img 2612PlakatNavsteva nz 20170924 105155Img 2648Img 2646Img 2645Img 2633Img 2624Img 2620Img 2616

about seo