Sbírka na opravu kostela

Byla zahájena sbírka na opravu našeho kostela. Své dary můžete odevzdat buď br. kurátorovi Tomáši Němečkovi nebo s. Blance Vaculíkové. Nebo presbyterům při výběru saláru. Je možné  i převodem na sborový účet, číslo: 111220858/0300. Do poznámky uvést: oprava kostela. Účet pro mezinárodní potřeby naleznete v záložce Kontakt.

LIPTÁL 2016 - prezentace obce

Biblické zkratky

Viz příloha.

Ubytování (nejen) v evangelické církvi, dále Chotěboř, Luhačovice - inzerce

Evangelický portál Evangnet představuje stránky pracovně nazvané "Ubytování (nejen) v Evangelické církvi". Jde o web s možnostmi vyhledávání a nabízení ubytování především v rámci ČCE, ale i jinde. Kdokoli může přidávat další objekty. Vyhledávání je možné podle různých kategorií. Stránky naleznete na adrese http://ubytovani.evangnet.cz. Případné dotazy či připomínky adresujte správcům Evangnetu na spravci@evangnet.cz.

Novinky a informace z Diakonie ČCE - aktualizováno

Stojí za přečtení a zhlédnutí - aktuality, články, videa ...

Liptálský sbor ČCE 2015 - video

Vytvořil Samuel Vaculík.

Jeronýmova jednota - aktualizováno

Viz přílohy.

Novinky z ÚCK - aktualizováno

Seniorátní zpravodaj - aktualizováno

Hra o kalich - geocaching - k výročí 600 let přijímání podobojí, Praha

Vážené sestry, vážení bratři,

Všechny sborové zásilky ÚCK

Doplnění webu - dokumenty, fotografie

Fotografie jsou průběžne doplňovány.

V sekci Dokumenty je vložen: Přehled dat  – liptálský sbor ČCE: Kazatelé - Učitelé - Zpěváci - Varhaníci - Kostelníci - Staršovstvo - Počet členů sboru - Významná data.

Prosba:

zároveň velmi prosíme všechny, kdo by jste mohli pomoci k uvedenému doplnit jakákoliv jména, data či údaje, aby jste informovali správce webu – osobně, na email: jana.vrablik@evangnet.cz, telefon: 571 438 074.

Nejnovější obrázek

Dsc 3403 JoLoDsc 3401 JoLoDsc 3398 JoLoDsc 3396 JoLoDsc 3392 JoLoDsc 3390 JoLoDsc 3385 JoLoSlovensko 201806021390Slovensko 201806021389Slovensko 201806021388

about seo