Sbírka na opravu kostela

Byla zahájena sbírka na opravu našeho kostela. Své dary můžete odevzdat buď br. kurátorovi Tomáši Němečkovi nebo s. Blance Vaculíkové. Nebo presbyterům při výběru saláru. Je možné  i převodem na sborový účet, číslo: 111220858/0300. Do poznámky uvést: oprava kostela. Účet pro mezinárodní potřeby naleznete v záložce Kontakt.

Sbírka je dobrovolná. Podle svých možností a ochoty, se můžete každý podílet na zachování našeho krásného chrámu, který nám naši předkové zanechali. Vybudovali ho v podmínkách mnohem těžších, abychom se měli kde shromažďovat a oslavovat Boha. A dnes jsme to my, kdo za tento chrám nese odpovědnost, aby byl společně s naší živou vírou a činnou láskou předán těm, kteří přijdou po nás.

LIPTÁL 2016 - prezentace obce

Biblické zkratky

Viz příloha.

Ubytování (nejen) v evangelické církvi, dále Chotěboř, Luhačovice - inzerce

Evangelický portál Evangnet představuje stránky pracovně nazvané "Ubytování (nejen) v Evangelické církvi". Jde o web s možnostmi vyhledávání a nabízení ubytování především v rámci ČCE, ale i jinde. Kdokoli může přidávat další objekty. Vyhledávání je možné podle různých kategorií. Stránky naleznete na adrese http://ubytovani.evangnet.cz. Případné dotazy či připomínky adresujte správcům Evangnetu na spravci@evangnet.cz.

Novinky z Diakonie ČCE - aktualizováno

Stojí za přečtení a zhlédnutí - aktuality, články, videa ...

Liptálský sbor ČCE 2015 - video

Vytvořil Samuel Vaculík.

Letáky Jeronýmova jednota

Viz přílohy.

Novinky z ÚCK - aktualizováno

Nová sborová zásilka - a všechny ZDE.

Další aktuální informace v přílohách.

NOVÉ webové stránky k výročí  http://www.100letcce.cz/ - aktualizováno.

Vážené sestry, vážení bratři,

Seniorátní zpravodaj - aktualizováno

Hra o kalich - geocaching - k výročí 600 let přijímání podobojí, Praha

Vážené sestry, vážení bratři,

Všechny sborové zásilky ÚCK

Doplnění webu - dokumenty, fotografie

Fotografie jsou průběžne doplňovány.

V sekci Dokumenty je vložen: Přehled dat  – liptálský sbor ČCE: Kazatelé - Učitelé - Zpěváci - Varhaníci - Kostelníci - Staršovstvo - Počet členů sboru - Významná data.

Prosba:

zároveň velmi prosíme všechny, kdo by jste mohli pomoci k uvedenému doplnit jakákoliv jména, data či údaje, aby jste informovali správce webu – osobně, na email: jana.vrablik@evangnet.cz, telefon: 571 438 074.

Nejnovější obrázek

2018 92018 82018 72018 12018 42018 32018 52018 22018 6Fotografie1106