Nabídka

Nabídka Veritas

Všem sborům ČCE

dáváme na vědomí do všech sborů Českobratrské církve evangelické, že v říjnu 2017 bude opět vydán sborník Evangelíci v rané toleranční době v Čechách a na Moravě, týkající se klíčového období z historie naší církve. Druhé revidované vydání vychází tentokrát v knižní vazbě a v jednom svazku (první vydání tvořilo osm sešitů a samostatná mapová příloha).

Knihy vztahující se k 500. výročí reformace

Viz příloha.

Kniha Miroslava Vaculíka - Dvacet let starostou

Další informace o možnosti zakoupení  - viz příloha - nebo ZDE.

Rozhovor ke knize v RT Valašsko 28.11.2016 naleznete  - ZDE.

Rozhovor - Hovory z Rekovic 2.7.2017 - ZDE.

Kniha Jana Evjáka - Svět skončil, tak jsem jel

Kniha člena našeho liptálského sboru, br. Jana Evjáka, je již na světě! Honzovi gratulujeme a jemu i knize přejeme hodně dalších úspěchů!

Podrobnosti v příloze.

Biblické zkratky

Viz příloha.

Ubytování (nejen) v evangelické církvi, dále Chotěboř, Luhačovice - inzerce

Evangelický portál Evangnet představuje stránky pracovně nazvané "Ubytování (nejen) v Evangelické církvi". Jde o web s možnostmi vyhledávání a nabízení ubytování především v rámci ČCE, ale i jinde. Kdokoli může přidávat další objekty. Vyhledávání je možné podle různých kategorií. Stránky naleznete na adrese http://ubytovani.evangnet.cz. Případné dotazy či připomínky adresujte správcům Evangnetu na spravci@evangnet.cz.

Nabídka - CD Noční optika

Milé sestry a milí bratři,

obracíme se na Vás s nabídkou benefičního CD Noční optiky "Coming So(o)n", které obsahuje i Vám jistě známe písně z Evangelického zpěvníku v upravené jazzové podobě.

Cena jednoho CD je 200,- Kč.

Bližší informace o CD i o možnosti objednání naleznete v příloze.

S přáním požehnaného prožití adventního času

Nabídka - kniha meditací a modliteb pro rok 2017

Milé sestry a milí bratří,

nabízíme Vám po sedmé knížku meditací Zastav se na chvíli.
Lze ji použít jako dárek při návštěvách apod.
Letos je jejich autorem Petr Sláma.
Ukázka a bližší informace v příloze.
Ondřej Macek, evangelický farář v Nosislavi

Nabídka - informačního centra Obecního úřadu Liptál

Nabídka - Vánoční CD ženského sboru Rokytenka - Přišlo jsi k nám, Jezulátko

Křest vánočního CD „PŘIŠLO JSI K NÁM, JEZULÁTKO“, které Rokytenka natočila společně s cimbálovou muzikou Bělina ZUŠ Morava – Zlín k 10. výročí založení Rokytenky i Běliny, proběhl při adventním koncertě v kostele ČCE v Liptále dne 30.11.2014. Jako hosté na něm vystupují Dětská cimbálová muzika ZUŠ Morava v Liptále, manželé Crlovi, Anička Mrlinová, Vladan Nejezchleba a Jaroslav Vyoral. CD obsahuje 29 nahrávek.

Věříme, že Vám naše nové CD zpříjemní nejen vánoční atmosféru a že je budete rádi poslouchat a zpívat si společně s námi. Může být rovněž pěkným vánočním dárkem pro přátele a známé.

Nabídka - Kniha O lidech, cestách, Pánu Bohu a jedné mluvící oslici, příběhy ze Starého zákona pro děti

Milé sestry, milí bratři,

nabízíme vám možnost předběžně si objednat knihu O lidech, cestách, Pánu Bohu a jedné mluvící oslici, příběhy ze Starého zákona pro děti.

Nabídka - publikace Slovíčko nakonec

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám nabídnout drobnou duchovní publikaci Slovíčko nakonec. Autorem je Jan David, dlouholetý pracovník ve službách Diakonie Českobratrské církve evangelické, ředitel střediska Diakonie v Myslibořicích, spoluzakladatel vsetínské Diakonie a její první ředitel, v současné době člen Dozorčí rady Diakonie Vsetín a aktivní diakon.

Kniha Slovíčko nakonec zahrnuje 30 krátkých pestrých úvah, např: O bilancování, O chuti žít, O důstojnosti člověka, O očekávání, O odkládání věcí, O zápase, ... tři z nich zasíláme k nahlédnutí v příloze tohoto emailu. Všechny úvahy postupně zazněly v rámci rozloučení se zesnulými uživateli domova pro seniory ve Vsetíně.

Nabídka - Příběhy z Nového zákona pro děti

Milé sestry, milí bratři, milí přátelé,

nabízíme vám možnost předběžně si objednat převyprávěné příběhy z Nového zákona pro děti, které sepsala Eva Šormová a ilustroval Zdar Šorm. V publikaci najdete kromě 26 novozákonních příběhů s ilustracemi, určenými k vymalování i modlitby, písně a náměty k rozhovorům a domácím pobožnostem. Publikace bude mít formát A4 na šířku, 76 stran na tvrdším papíru.

V příloze najdete stručnou ukázku/maketu.

Nabídka - Kralická Šestidílka - Bible v kralickém překladu s poznámkami

Milé sestry, milí bratři ve sborech ČCE, školách EA a střediscích Diakonie ČCE,

v září r. 2011 jsme Vás informovali o záměru České biblické společnosti vydat Kralickou Šestidílku (1579-1594), tedy Bibli v kralickém překladu s výkladovými poznámkami Kralických bratří v jednom svazku, a žádali Vás o předběžný odhad počtu kusů, o které byste měli zájem. Účelem tohoto předběžného zjišťování zájmu bylo odhadnout, zda je pro ČBS reálné tento projekt vůbec realizovat. Do konce roku 2011 jsme od Vás shromáždili objednávky na celkem 585 ks a ČBS následně zahájila přípravné práce.

Nabídka - Edice tolerančních přihlášek z let 1781–1782

Historická společnost VERITAS dává na vědomí všem zájemcům, že na září 2014 připravila k  distribuci druhé, doplněné a opravené vydání Edice tolerančních přihlášek z  let 1781–1782. Tentokráte jde o svazek: země Čechy, kraj 5. Litoměřice.

Svazek je rozšiřován elektronicky – volně ke stažení na webové adrese http://veritas.evangnet.cz. Elektronickou verzi zasíláme též na CD–ROM.

Zájemci o tištěné verze si je mohou pomocí přiloženého formuláře rovněž objednat.

Stálá nabídka zájemcům k prodeji v Liptále

Nejnovější obrázek

about seo