Nabídka

Nabídka UCK - aktualizováno

Publikace UCK, Veritas, Kalich a dalších.

Viz přílohy.

Kniha Miroslava Vaculíka - Dvacet let starostou

Další informace o možnosti zakoupení  - viz příloha - nebo ZDE.

Rozhovor ke knize v RT Valašsko 28.11.2016 naleznete  - ZDE.

Rozhovor - Hovory z Rekovic 2.7.2017 - ZDE.

Kniha Jana Evjáka - Svět skončil, tak jsem jel

Kniha člena našeho liptálského sboru, br. Jana Evjáka, je již na světě! Honzovi gratulujeme a jemu i knize přejeme hodně dalších úspěchů!

Podrobnosti v příloze.

Biblické zkratky

Viz příloha.

Ubytování (nejen) v evangelické církvi, dále Chotěboř, Luhačovice - inzerce

Evangelický portál Evangnet představuje stránky pracovně nazvané "Ubytování (nejen) v Evangelické církvi". Jde o web s možnostmi vyhledávání a nabízení ubytování především v rámci ČCE, ale i jinde. Kdokoli může přidávat další objekty. Vyhledávání je možné podle různých kategorií. Stránky naleznete na adrese http://ubytovani.evangnet.cz. Případné dotazy či připomínky adresujte správcům Evangnetu na spravci@evangnet.cz.

Nabídka Diakonie - aktualizováno

Viz přílohy.

Nabídka - Obecního úřadu Liptál

Naleznete  ZDE.

Kalendáře Liptál 2018 do domácností již v těchto dnech. Bližší info viz příloha. (Pro r. 2018 není vydáván velký nástěnný kalendář Liptál.)

Stálá nabídka zájemcům k prodeji v Liptále

Nejnovější obrázek

Img 2612PlakatNavsteva nz 20170924 105155Img 2648Img 2646Img 2645Img 2633Img 2624Img 2620Img 2616

about seo