Doplnění webu - dokumenty, fotografie

Fotografie jsou průběžne doplňovány.

V sekci Dokumenty je vložen: Přehled dat  – liptálský sbor ČCE: Kazatelé - Učitelé - Zpěváci - Varhaníci - Kostelníci - Staršovstvo - Počet členů sboru - Významná data.

Prosba:

zároveň velmi prosíme všechny, kdo by jste mohli pomoci k uvedenému doplnit jakákoliv jména, data či údaje, aby jste informovali správce webu – osobně, na email: jana.vrablik@evangnet.cz, telefon: 571 438 074.

Všichni také budeme velmi vděčni za zapůjčení (zaslání) jakýchkoliv fotografií: kazatelů, učitelů, staršovstev, z konfirmací, zpěváků, hudeb, varhaníků, kostelníků, budov, atd., zejména pak těch historických. Pomůžete nám tak zdokumentovat dění v našem sboru, jeho bohatou historii, a podělit se s ostatními. Nezáleží na letopočtu, ač je vítáno alespoň jeho přibližné označení. Budeme velmi rádi za rozšíření fotogalerie. Fotografie Vám budou v pořádku vráceny.

Všem děkujeme za spolupráci.

Jana Vráblíková

Poděkování za zapůjčení těchto cenných archiválií a poskytování dalších fotografií patří sestrám a bratřím:

- Mileně Halové

- Josefu Londovi

- Evě Vaculíkové

- Karlu Sedláčkovi z Jasenné,

- Ing. Romanu Vaculíkovi,

- Marii Němečkové ze Lhoty,

- Vlastě Černotové a Daně Smilkové,

- Karlu Geržovi ze Lhoty,

- Karlu Geržovi z Háje,

- Danielu Lukášovi ze Lhoty,

- a za pomoc a spolupráci Blance Vaculíkové.

Konfirmace asi 1913, farář B. Dobiáš.

Nejnovější obrázek

Img 2612PlakatNavsteva nz 20170924 105155Img 2648Img 2646Img 2645Img 2633Img 2624Img 2620Img 2616

story | about seo